Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop

Paruky, tupé, vlásenky - hotové účesy z "Salon ALLA"

Naší hlavní specializací v průmyslu krásy je výroba a prodej vlastního parukářského zboží (paruky, příčesky, tupé) z pravých vlasů, prodej širokého sortimentu paruk a tupé z umělých vlasů, poskytování komplexních kadeřnických a kosmetických služeb a prodlužování vlasů s využitím moderních technologií.

Ředitelka a majitelka společnosti, paní Alla, za více než 40 let rozvoje svého byznysu, vytvářejíc a úspěšně zdokonalujíc tento typ podnikatelské činnosti, otevřela pobočky společnosti ve městech Saint-Petersburg, Praha a Karlovy Vary.


Za dosažené úspěchy při řízení své společnosti byla zvolena laureátkou soutěže o nejlepšího manažera, která se koná každoročně v Saint-Petersburgu a laureátkou prémie každoroční soutěže o nejlepší kvalitu, konané v Saint-Petersburgu, prémii jí předal osobně gubernátor Saint-Petersburgu, společností vyráběné zboží a pomůcky nezbytné pro jeho výrobu zaregistrovala a získala na ně patenty v Rusku a v České republice.

Za hlavní priority při své činnosti kolektiv společnosti považuje vysokou kvalitu poskytovaných služeb, ohleduplnost a bezpodmínečné dodržování zájmů klientů!

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz