Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop

Paruky

V životě občas dojde k zvláštním událostem, kdy je nutné se rychle převléknout, radikálně změnit svůj každodenní vzhled, prostě vypadat ohromně a dokonale. Pro tyto případy nabízí “Salón ALLA” doplněk, jehož vlastnictví je v současnosti již nezbytné – paruku.

Paruka je nejenom výborným doplňkem moderní vizáže, ale i nezbytnou drobností, která dodá šarm a eleganci vzhledu každého člověka.

Paruka vytvoří neopakovatelnou vizáž podnikavé a přísné, koketní a přitažlivé, půvabné a stylové ženy. Odborníci Vám pomohou s výběrem.

V “Salónu ALLA” Vám vyrobíme paruku podle Vašich individuálních přání. Zkušení mistři se učili umění jejich výroby mnohá léta. V salónu pracuje parukářský mistr (specialista na výrobu paruk) s 40letou praxí. Ruce profesionálů, používání progresivních technologií a možnost používat při výrobě paruk vlastní vlasy umožní dosáhnout a užívat si nového a neopakovatelného vzhledu.

V současnosti se paruky stávají všedností, lidé se je učí používat a vážit si jich jako další výhody, dalšího stupně svobody. Ženy používají paruku, když musí hodně cestovat z místa na místo, pobývat v různých klimatických pásmech a přitom stále zůstávat ve formě.

V době, kdy se kvalita účesu z důvodu klimatických podmínek začíná zhoršovat, díky paruce již nemusíte nosit pokrývku hlavy.

Pokud jsou Vaše vlasy «unavené» z častých a rozsáhlých úprav účesu, chemické ondulace a barvení, paruka jim pomůže si «odpočinout».

Různé modely paruk:od 4500,-Kč do 21000,-Kč

DO

PO

Actuality



Rádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.





 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz