Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop
Úvod » Parukářství » Chignony

Chignony

Chignony jsou umělé vlasy (lokny), které se přichycují k hlavě. V současnosti jsou chignony velmi rozšířené. Jsou velmi často využívány k vytváření slavnostních večerních účesů. Za tímto účelem se používá ne jeden, ale hned několik chignonů, vždyť lokny bývají různé formy a jejich kombinováním je možné vytvořit překrásný účes. Chignony a speciální příčesky různých velikostí a forem jsou nezaměnitelné tehdy, když potřebujeme přidat tvar zátylku. Existují typy chignonů, které se splétají nebo svazují s vlasy. Teprve úplně nedávno byla vynalezena metoda integrace vlasů. Jejím základem je síťka s širokými očky, do nichž se přichycují pravé nebo umělé vlasy. Tato síťka se poté umístí na hlavu a přes její očka se protáhnou vlastní vlasy, které se tím smísí s vlasy, které již na síťce uchyceny jsou. Tímto způsobem je dosaženo efektu hustých vlasů. Uvedené síťky jsou vhodné pro ženy, které mají řídké vlasy.

Tupé z pravých vlasů budou slušet každé ženě. Chignon nebo tupé jako doplněk přidá nový šik účesu, zvýší hustotu vlasů a pokud je to potřeba, také prodlouží jejich délku. Oblíbené jsou chignony ve tvaru culíku z dlouhých vlasů, skládajícího se z jednotlivých barevných pramenů. Možností změnit svůj vzhled s pomocí chignonů nebo tupé je mnoho. Návštěva našich salónů Vás přesvědčí o tom, že moderní a kvalitní chignony a tupé jsou nezbytným doplňkem pro Váš účes.

Prodlužování vlasů

K vytvoření přitažlivého účesu se kromě příčesků, tupé a chignonů používají také různé prostředky pro prodlužování vlasů. Jedná se o pravé vlasy, které se přidávají k vlastním, vzájemně se splétají, svazují nebo slepují. Je možné je připevnit na dlouhou dobu (jeden až tři měsíce). Jejich trvanlivost záleží na metodě jejich připevnění k rostoucím vlasům. Doplněné prameny nevyžadují žádnou zvláštní péči, myjí se a rozčesávají stejně jako obyčejné vlasy a upravují se stejně jako standardní účes.

Chignony a tupé různých modelů:od 4000,-Kč- do 25000,-Kč


DO

PO

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz