Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop
Úvod » O nás

O nás

Na trhu s parukářskými, kadeřnickými a kosmetickými službami se “Salón ALLA” pohybuje již více než 40 let. Činnost společnosti je zaměřena na výrobu širokého sortimentu zboží (paruk, příčesků, chignonů…) z pravých vlasů, prodej zboží z umělých vlasů, prodlužování vlasů a poskytování kadeřnických a kosmetických služeb.

“Salón ALLA” poskytuje více než 100 druhů služeb, z nichž každá dělá z žen krasavice s vlastní neopakovatelnou a jedinečnou krásou.

V arzenálu mistrů salónu je více než 300 modelů výrobků z pravých a umělých vlasů.

Díky vlastní moderní výrobě zboží z pravých vlasů, používání nejnovějších technologií a zkušenosti mistrů, se nabízené výrobky vyznačují vysokou kvalitou prověřenou celebritami a módními ikonami, podnikatelkami, ale i hospodyňkami. Nikdo nepozná, že máte na sobě tupé, paruku nebo příčesek, protože kvalita a různorodost moderních doplňků nabízených “Salónem ALLA” umožňuje vybrat si výrobek, který se bude podle struktury, barvy a délky ideálně hodit právě k Vašim vlasům.

Umění zručně kombinovat nejnovější technologie s mistrným používáním pravých vlasů dává “Salónu ALLA” právo pyšnit se svými mistry. Tradice a tajemství výroby těch nejrůznějších vlasových výrobků jsou úzkostlivě střeženy, dodržovány a předávány mistry s mnohaletou praxí odborníkům, kteří pravidelně absolvují stáže v nejrůznějších evropských společnostech.

Řetězec poboček společnosti “Salón ALLA” v Saint-Petersburgu, Praze a Karlových Varech, poskytující parukářské a přidružené služby již více než čtyřicet let, získal prémii v každý rok konané soutěži o nejlepší kvalitu v Saint-Petersburgu, tuto prémii ředitelce společnosti, paní Ponomarevové Alle Konstantinovně, předal osobně gubernátor města Saint-Petersbug. Za dosažené úspěchy byla paní Ponomarevová zvolena laureátkou soutěže o nejlepšího manažera, která se konala v Saint-Petersburgu.

Řetězec společnosti “Salón ALLA” nabízí nejširší sortiment paruk, tupé, příčesků, stuh, vousů, knírů a řas a také unikátní služby v oblasti léčení a prodlužování vlasů jakékoli délky a hustoty.

Nabízené modely prodlužovacích pravých vlasů (patent № 58306) je možné barvit, stříhat a vytvářet z nich jakékoli účesy. Na jejich výrobu byly použity materiály od světových výrobců.

Výborní mistři, proškolení v prestižních školách kadeřnického umění Ruska a Evropy, dokonale ovládající techniky stříhání, barvení a úpravy vlasů, zkušení a vysoce kvalifikovaní odborníci Vám pomohou vytvořit Váš neopakovatelný image zdůrazněním osobitosti Vašeho stylu a vzhledu.

 

 

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz