Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop

Diplomovaní specialisté z našich salónů ovládají všechny nejnovější metody ošetření rukou a nohou, jejichž základem je šetrný, netraumatický vliv na pokožku rukou, nohou a nehtů s vynikajícím estetickým výsledkem při přísném dodržování pravidel a prostředků hygieny.

MANIKÚRA

Ruce jsou v podstatě vizitkou každého z nás, krátké, ale obsažné vyprávění o stylu života člověka, jeho povaze, věku a zvycích. Jak bude tato vizitka vypadat, záleží jen na Vás.

Pěstěné a krásné ruce jsou nezbytnou podmínkou uceleného a dokonalého vzhledu moderního člověka. Jsou neustále na očích a mnohdy přitahují pohled partnera při rozhovoru více než obličej. Ruce musí být vždy čisté, nehty pečlivě ostříhány, kůžička v okolí nehtů ošetřena. Bez náležité pozornosti na sebe problémy nenechají dlouho čekat: pokožka rukou začíná praskat, nehty se lámou a třepí, vysychající a neošetřená nehtová kůžička vede k záděrám. Na nehtech se vždy projeví procesy, které právě probíhají v organismu a také vliv okolního prostředí.

Manikúra je především ošetření pokožky rukou. Je zaměřena na podporu zdraví pokožky dlaně, prstů a také nehtů, odvrácení stažení pokožky a ztráty elasticity, prevenci trhlin a pigmentových skvrn. Jedním z nejefektivnějších programů je horká manikúra, která v sobě zahrnuje předběžnou masáž rukou s použitím léčebných preparátů, parafínovou terapii a použití horkých olejíčků.

PEDIKÚRA

Ošetření nohou je považováno za jedno z nejžádanějších ošetření, protože pedikúra znamená nejenom krásu nohou, ale i jejich zdraví.

Ne vždy pohodlné boty z koženky nebo ponožky ze syntetických materiálů – to vše vede ke zvýšené tvorbě potu, únavě nohou, vzniku mozolů atd.

Lidské chodidlo – univerzální amortizér, který zabraňuje «otřesům» našich vnitřních orgánů. Klenba nohy «tlumí» neočekávané nárazy, proto čím je silnější a klenutější, tím spolehlivěji chrání náš organismus. Čím zdravější jsou chodidla, tím větší zátěž vydrží nohy. Proto správné ošetření nohou není možné považovat za přepych, ale za nutnou lidskou nezbytnost.

Pedikúra je maximálně příjemné ošetření. Zbaví Vás únavy nohou, vrátí pokožce její přirozenou pružnost, ošetří a zaléčí mikroskopické trhlinky. Současně řeší také podologické problémy chodidel.

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz