Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop

Kadeřnické služby

Jednou z přirozených a pravých ozdob člověka jsou jeho vlasy, jejich profesionální úprava do účesu zdůrazní jejich krásu a vytvoří vzhled, který právě potřebujeme, skryje nedostatky nebo naopak zdůrazní určité kvality. Účes, střih a úprava již dávno přestaly dodávat vlasům pouhou formu. Staly se povinným módním doplňkem, jedním z žánrů módy.

Naši kadeřníci – stylisté Vás seznámí s módními tendencemi z oblasti barvení a ondulace, kreativními řešeními, pomohou Vám zvolit tu správnou barvu a formu módních střihů a účesů a zlepšit stav vlasů.

Jednou z námi nabízených služeb je prodlužování vlasů. V průmyslu krásy se zvýšení množství vlasů a jejich prodloužení dosahuje s pomocí různorodých metod.

Specialisté z našich salónů se na profesionální úrovni zabývají prodlužováním vlasů s pomocí pramenů již 15 let a bez přehánění je možné říci, že v této činnosti dosáhli dokonalosti.

Nová účes vypadá přirozeně a nepoškozuje vlastní vlasy. Prodloužené vlasy je možné mýt, upravovat, ondulovat a rozčesávat jako své vlastní.

Náš systém prodlužování a zhušťování vlasů nabízí širokou škálu odstínů s přesností půltónu. Střídáním pramenů různých odstínů nebo kontrastních barev je dosahováno efektu kolorování, melírování. Při stylovém a kreativním střihu je možné zdůraznit dlouhý umělý pramen, na kudrnatých vlasech doporučujeme nové prameny předem naondulovat.

Za 3-5 měsíců, když vlastní vlasy již odrůstají a kořeny umělých vlasů začínají být vidět, je možné umělé vlasy sejmout a přesadit je opět nahoru – centimetr od kořínků.

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz