Russian (CIS)Čeština (Česká republika)Deutsch (DE-CH-AT)
Eshop

Příčesky

Příčesek – hotový účes pro všechny životní situace…

Stane se, že Vás neočekávaně někam pozvou: do divadla, na koncert, na oslavu narozenin, prezentaci atd. Krásné šaty pro slavnostní chvíle máte, ale Váš účes by v této chvíli mohl být i lepší. Vlasy – nepříliš čisté, bez lesku, ulízané, neposlušné – kazí dojem z Vašeho oděvu a ani make-up nezachrání situaci. Nicméně čas nemáte ani na umytí hlavy, natož na návštěvu kadeřnictví a základní úpravu vlasů. V tomto případě Vám pomůže příčesek vyráběný z pravých vlasů, jehož barva přesně odpovídá Vaší přirozené barvě. Skládá se z pramenů vlasů přichycených k základu. Každý vlásek v příčesku se uchycuje ručně k síťovanému základu. V důsledku příčesek nezakrývá vlasy a hlava «dýchá». Připevnění příčesku k hlavě se provádí s pomocí miniaturních skřipců. Pokud je potřeba je možné přes otvory v síťce protáhnout na povrch příčesku vlastní vlasy. Některé ženy mají příčesků dokonce několik – různých barev a forem účesů, z pravých přírodních vlasů.

Příčesek – hotový účes pro všechny životní situace. Potřebujete pouze několik minut na jeho oblečení. Příčesek je pro ženy doslova kouzelnou hůlkou. Jedná se o krásné, pohodlné a v současné době i velmi moderní řešení.

Příčesky se velmi jednoduše používají a snadno připevňují – 4 cvaknutí a účes je hotový!

Univerzální elegantní skřipce příčesků «CLIP-IN» pomohou jednoduše a rychle vytvořit neopakovatelný vzhled, zdůraznit Vaši individualitu.

Příčesek vyřeší jakýkoli problém s účesem, přidá vlasům dodatečný objem a délku.

V našem sortimentu jsou zastoupeny příčesky všech fazón, barev a odstínů. Naši specialisté Vám vyberou vhodný příčesek podle struktury, barvy a formy Vašeho účesu.

Příčesky různých modelů: od 8000,-Kč do 25000,-Kč


DO

PO

ActualityRádi bychom Vás upozornili na roční katalog od salónů Alla (62 stran). Cena katalogu - 130 korun. Objednávky přijímáme prostřednictvím e-mailu. Zasíláme na dobírku.

 

 


V historickém centru světoznámého lázeňského města Karlovy Vary byl otevřen Pension Asila, který provozuje Salon Alla s.r.o. 360 01 Karlovy Vary, Zámecký Vrch 391/3, tel.
+420 353 231 678;
+420 353 220 701 e-mail: asila391@seznam.cz www.asila.cz

Kde nas najdete
 • Adresa:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch 650/10
  Trziste 19
 • Telefon:
  Karlovy Vary
  Zámecký vrch: +420 353 220 701
  Trziste: +420 353 399 999
 • Email:
  salonalla@seznam.cz